Vy ste inšpiráciou

Milujem život, milujem svoju prácu

Volám sa Libuška a žijem v Zlíne.

Verím, že každý človek si zaslúži byť obklopený tým najlepším, čo môže život ponúknuť. Každý má právo na hojnosť lásky, radosti, tvorivého vyjadrenia, talentu, peňazí, energie, dokonalého zdravia a život plný splnených prianí.
Prejsť cez všetky prekážky a situácie je často pre samotného jedinca náročné a to nám bráni, aby sme nechali vzlietnuť našu pravú podstatu a naplnili svoj život sebaúctou a sebarealizáciou.
Mojím životným poslaním je uzdravovať, inšpirovať, tvoriť, objavovať, načúvať, prebúdzať. Preto som svoj život zasvätila motýlej terapii a uzdravovaniu skrze archebaktériu. Mojou témou je nielen fyzické zdravie - chudnutie, detoxikácia, riešenie príčin zdravotných problémov, ale poslednou dobou tiež práca s traumami, závislosťami a objavovanie v ženách ich "vnútornú bohyňu", ktorá súvisí s ich sebaláskou, sebaúctou a sebahodnotou.

Motýlia terapia v mojom živote

Vyštudovala som ekonómiu, ale vedela som, že sa tejto oblasti nechcem venovať. Vnútorne som cítila, že mojím poslaním je práca so zdravím a všetko, čo s tým súvisí. Cesta životom mi ukazovala, že to nie je len o strave, aj keď určite platí "sme to, čo jeme", ale že väčšina psychických, zdravotných a emocionálnych problémov vznikalo už v období Prenatal, kedy sme boli u mamičky v brušku. Tam sa nám formovali naše silné a slabé stránky života a tiež to, ako myslíme. Každá bunka v tele reaguje na každú myšlienku, ktorá nám prebehne hlavou, a na každé slovo, ktoré vyslovíme - 90% všetkých chorôb majú psychosomatický pôvod a platí, že "sme to, na čo myslíme".
Pri mojom hľadaní sa mi do cesty dostala Metamorfná technika, ktorú dnes nazývam motýľou liečbou, ktorá mi pomohla a stále pomáha nájsť seba samu, spracovať si pocity menejcennosti, pocity "nie som dosť dobrá", cítiť sa viac fit, nájsť odvahu, silu a viac načúvať intuíciu. Aj v súčasnej dobe túto terapiu absolvujem a pomáha mi k hlbokému uvoľneniu, pocitu vnútorného pokoja a prichádzajú mi ďalšie a ďalšie inšpirácie:-)

Dr. Nona v mojom živote

Tým najdôležitejším, čo mi pred troma rokmi prišlo do cesty, bola príležitosť pracovať s produktmi doktorkou Nony s výnimočnou archebaktériu. Zo začiatku som bola dosť skeptická, pretože som už mala plno skúseností s inými produktmi, ale vnútorne som cítila, že toto je niečo úplne iné ako to, čo sa na trhu ponúka. Poslúchla som svoje pocity a dnes po tých rokoch užívania som za ne neskutočne vďačná nielen ja, ale aj veľa mojich klientov a priateľov.

Pridať nový príspevok

Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.