Kontakt

        Eva Buchová                                                              0948 218 486                                                                                              eva.buchova14@gmail.com     

Tento blog som založila ako takú kroniku na svojej cesty prostredníctvom materstva a všetkých tromfov, ktoré toto poslanie prináša.

Som 30, 31, 32 ročná matka s dvoma krásnymi deťmi vo veku 15 a 12 rokov. Môj manžel sa nedávno rozhodol splniť si svoj sen a rozbehol svoj vlastný podnik. Som šťastná, že moje deti majú vo svojom živote aj aktívneho otca. Aj keď nie je ich biologický. Viem, že mnoho matiek sú samoživiteľky a tento luxus nemajú a preto som požehnaná, že moje slniečka majú aj tento element zábavy.

 

Moje deti

Áno som mama. Už od sedemnástich rokov. Vtedy sa mi narodilo moje prvé slniečko Andrejka. Od malička s rozviatymi kučerami a úsmevom od ucha k uchu. Ešte aj keď /podľa nej sedí/, bola a je stále v pohybe. Vďaka Bohu, aj keď má teraz 15 rokov, pubertou prechádzame s ľahkosťou a veľkou dávkou homoru. Má neskutočný zmysel pre zábavu - stále samý vtip a zábavky :)  Na rozdiel od jej mnohých spolužiačok je rozumná, dobrosrdečná a priateľská, čomu sa mimoriadne teším. 

O dva roky sa jej narodil brat Matúško a je jej pravý opak. Vždy to bolo opatrné dieťa. Už ako batoľa starostlivo zvažoval a nič nerobil unáhlene. Tak isto to je aj pri obede. Kým Aďka obed doslova zhltne a uteká za ďalšími aktivitami, Maťko len skusmo naberá prvé sústo. Je tichý a hĺbavý a nikdy neprehovorí, ak naozaj nemá čo povedať. Občas ma šokuje svojou inteligenciou a nezvyčajnými otázkami / v 8.-tich rokoch typu: koľko je stupňov vo vesmíre?/ a od 5 rokov pevným rozhodnutím stať sa architektom v New Yorku. 
 

Toto som ja. Moje deti som ja. Ich úspechy a pády, ich úsmevy a slzy. Sú najlepšie na svete /áno, aj tie vaše, ale toto je môj článok :) / a som na ne veľmi hrdá. Vydala som sa na misiu doplnenia príjmu a dúfam, že nakoniec bude plne zarábajúci natoľko, že budem môcť pracovať iba on-line prostredníctvom blogu, písania a vytváraním kurzov a byť doma, keď sa vrátia zo školy. Stanovila som pre seba ciele, ktoré budem s vami zdieľať a môj plán je, aby som pomaly zvyšovala svoj príjem. Som presvedčená, že keď do toho dám všetko, dosiahnem všetko čo chcem /a vy môžete tiež!/.

Píšem o veľa spôsoboch ako zarobiť peniaze on-line, rôzne techniky, ktoré som už vyskúšala alebo určite vyskúšam. Tiež budem priebežne aktualizovať svoje mesačné ciele a koľko peňazí mi to zarobí.

Nájdete tu aj niektoré osobné finančné tipy spolu s mojimi vlastnými vojnami a úspechmi.

Tento blog bola najlepšia vec, ktorú som urobila. Dáva mi to možnosť vyjadriť svoj pocit na tie dni, kedy mám chuť všetko vzdať. Poskytuje mi to produktívne hobby namiesto keby som len tak sedela a ľutovala sa. A dáva mi to aj priestor zdieľať všetky svoje zlyhania a úspechy, spoznávanie a pripájanie k mne mnoho ďalších krásnych žien. 

A ja sa veľmi teším, že sa sa na ňu vydali spolu so mnou :)

S láskou

Evka :) 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

Kontaktujte nás

Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.