Partneri

PaeDr. Stanka Sobolová

– autorka, lektorka, podnikateľka, zakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena, s. r. o.

Stanka je lektorkou ženských seminárov – Víkendov šťastných žien. Na nich pomáha ženám rozkvitnúť a ukazuje im, ako môžu silou svojho ženského potenciálu transformovať svoje okolie. Venuje sa témam: liečenie a rozvoj ženstva, ženské potreby a ich napĺňanie, ženské priateľstvá, ženský time management, sebavedomie, efektívna komunikácia, rodinná hojnosť, partnerské vzťahy a rodičovstvo.

Jej semináre sú živé, radostné, zážitkové, vysoko motivujúce, rozmaznávajú ducha i telo a spájajú osobnostný, duševný a materiálny rast. Ženy sú po víkendových stretnutiach nielen motivované pre prácu na sebe, ale vidia aj nové možnosti práce na svojich vzťahoch s okolím. Sú vedené k tomu, aby samy nachádzali riešenia, ktoré úplne rešpektujú ich individualitu – ich povahový profil, prirodzené talenty, rodinnú situáciu, priority a životné ciele. Keďže Víkendy šťastných žien sú aj o objavovaní a pestovaní ženskej krásy, žienky z nich odchádzajú žiarivejšie, krajšie a sebavedomejšie:)

Stanka pracuje aj so ženami z firemného prostredia, ktorým pomáha vnímať biznis cez srdce a inšpiruje ich k objavovaniu cesty ženy v podnikaní. Ako mama 2 detí a bývalý pedagóg sa angažuje aj za zmeny v našom školskom systéme. Vo svojom online vzdelávacom programe Edu Synergies spája rodičov a učiteľov a ukazuje im, ako oni sami môžu byť tou zmenou, ktorú si prajeme vidieť vo výchove a vzdelávaní našich detí.

Takisto pripravuje printové a elektronické publikácie, ktoré pomáhajú ženám a ich deťom spoločne rásť.

 
 
Na Slovensko konečne dorazila MIKROPRÁCA! 

Zarobiť na webe môže teraz  naozaj každý. Zistili sme ako na to.


V týchto neistých časoch každý hľadá možnosť ako zarobiť pár eur navyše popri práci a nielen to. Riešenie ponúka nový trend Mikropráce alebo Microworkingu. Nejde tu však o skladanie pier alebo lepenie obálok. Možnosti sú naozaj neobmedzené a závisia často od kreativity samotných predávajúcich.


Prvý portál svojho druhu  na Slovensku jaspravim.sk ponúka možnosť všetkým zárobku chtivým, ako si legálne a bezpečne zarobiť peniaze. Stači zobrať rozum do hrsti pridať si ZADARMO inzerát so zaujímavou službou, či produktom  a zarábanie sa môže začať.


Celý proces prebieha priamo na stránke. Kupujúci  zaplatia za službu či produkt hneď po objednaní do tzv. zábezpeky, ktorá bude predávajúcemu vyplatená až po úspešnom dodaní ponúkanej služby/produktu a preto sa netreba o plácu  ani prácu báť


Spektrum toho, čo môžete na portáli ponúknuť je neobmedzené. Stačí si zistiť o čo je záujem a dopyt, alebo novou službou ho vytvoriť. Ak ešte váhate tak vedzte, že nepotrebujete živnosť ani nič ďalšie, len Vašu šikovnosť a chuť zarobiť si.

Začnite zarábať už dnes! Viac info nájdete na www.jaspravim.sk

 

 

Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.